16 Şubat 2011 Çarşamba

DOSYA PAYLAŞIMLARIM

Daha önce üniversite eğitimim sırasında hazırladığım ve yararlandığım bazı akademik içerikli veya proje niteliği taşıyan çalışmalarımı marketingblogturkiye.blogspot.com aracılığı ile sizlerle paylaşmıştım. Bloglar, blogger kullanarak hazırlandığında sistem her türlü dosyanın (doc, pdf, xls, mp3...) yüklenmesini imkansız kılıyor. Ne çare, paylaşım yapabileceğimiz tek kanalda paylaşım siteleri kalıyor. Çalışmalarımı daha önce 4shared.com ve rapidshare.com sitelerinden paylaşmıştım ancak zaman aşımına uğradıkları için çalışmalar silinmiş.
Aşağıda sizlerin de işlerine yarayabilecek çalışmalarıma yeniden yer veriyorum.

Blogların Pazarlama Aracı Olarak kullanımları ile ilgili yararlanabileceğiniz word dosyasına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kurumsal İletişim, güncel iletişim teknikleri, gittigidiyorblog incelemesi, kurum içi iletişim ile ilgili çalışmama burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mortgage Krizinin nasıl çıktığının şekilli anlatımı için hemen tıklayın.

Seyahat işletmelerinde müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ile ilgili çalışmaya burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BDDK-Hazine Müsteşarlığı-Takasbank ile ilgili yararlanabileceğiniz word dosyasına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İşletmelerde Rekabet Stratejileri üzerine hazırladığı çalışmamız burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Elektronik Ticaret' in Vergilendirilmesi üzerine yaptığımız çalışmanın powerpoint sunumuna burayı , doc haline ise burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Youtube' da yasaklı reklamlar ile ilgili çalışmaları anlatan İngilizce çalışmaya burayı, Türkçe çevirisine ise burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çin Halk Cumhuriyeti ülke tarihini, yapısını ve pazar anlayışını inceleyen bir çalışmaya burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Doç. Dr. Mahmut Masca ve Doç Dr. Mehmet Karagül tarafından yayınlanan" sosyal sermaye üzerine bir inceleme isimli makaleye" burayı tıklayarak ulaşabilmeniz mümkündür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder