23 Aralık 2009 Çarşamba

--------------------------------------------------------------

23 Aralık 2009 Çarşamba

E-Ticaret 'in Vergilendirilmesi


elektronikticaretinvergilendirilmesi.4shared.com

veya


bağlantı linkleri aracılığı ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Uluslararası Vergi Sorunları ve Uygulamaları dersinde proje çalışması olarak sunulan E-Ticaret'in Vergilendirilmesi isimli çalışmayı ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Not: Yapılan çalışma bir proje ödevi olup, resmi olarak akademik yönü yoktur.

2 yorum:

  1. E-ticaretin kullanımı ve hacmi ülkemizde ve dünyada her geçen gün artmaktadır. Ancak e-ticaretin vergilendirilmesi önemli bir sorundur. E-ticaretin vergilendirilmesiyle ilgili problemler,devletlerin çözmeleri gereken sorunlardandır. Her ne kadar OECD ve ülkeler kendi aralarında anlaşmalar yaparak bu sorunu çözmeye çalışsa da bu sorunun çözümü pek kolay olamyacak gibi görünüyor. Bunda da en önemli etken internetin dijital olması olsa gerek. Çünkü bir mp3 veya filmi ele alalım. Sanatçılar büyük maliyetlerle bu ürünleri yaparken insanlar bir tıkla bu ürünleri elde edebiliyorlar. Bu sorunu çözmek işte bu yüzden bu kadar zor olabiliyor....

    YanıtlaSil
  2. gerçekten başarılı bir calışma.blog ile ilgili vermiş olduğun yararlı bilgilerden ötürü teşekkür ederim.calışmalarının devamını dilerim.
    Duygu ACET

    YanıtlaSil